ewomt2 Forum

ewomt2 Forum Sitesi

AnasayfaTakvimSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim

YazarMesaj
DareDevil

MesajKonu: Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim   C.tesi Haz. 12, 2010 9:26 am

Zihinsel Savascilar her zaman saglamdir.

Size bu yazimda Zihinsellerin Püf noktaLari,statü geLişim,item Gelişimi,Skill geLisimi gibi bilgiler vericegim.Metin2 Savasci oLan Zihinsel arkadaslar,
Bu yaziyi okumadan Kasmayiniz

Skill Dagitimi

zihinselde ilk vereceğiniz beceri tabii ki güçlü bedendir.çünkü savunmanızı artırır ve rakibinizin vuruşunu zayıflatır.saldırı olmasa da en azından savunmanızı artıracak güce sahiptir.Bir skill 17-20 arasi master olur.Güclü bdeni 17 de master yapmaya caLisin.oLmassa Ninemize gidip 30 lvl assagda olma sureti ile skillerimizi sifirlataLim.o skillin 17 de oLmasi sarttir...

ruh vuruşu

bu skill 2. masteriniz olacaktir. .çünkü saldırısı çok yüksek olduğu için rakibe karşı büyük avantaj elde edersiniz.ayrıca yüklenme zamanı da çok kısadır.tek dezavantajıysa rakibe isabet ettirememe olasılığıdır.

şiddetli vuruş

bu vuruşun özellikleri ruh vuruşuna benzer ama ondan daha zayıftır.avantajı ise daha uzun menzilli olmasıdır.bu beceriyi 3. veya 4. olarkak master yapmalisiniz.Ben 3. olarak yaptim.Size kalmis..

güçlü vuruş

bu vuruş 3. veya 4. verilmesi gereken beceridir.yüklenme zamanı uzun da olsa hem çevresindekileride etkiler ayrıca onları sersemletip uzaklaştırır.Vslerde ve kasilirken Rakibinizi sersemletme gibi özelligi vardir.Ama Vslerde fazla bir
hasari yoktur..

kılıç darbesi

bütün savaşçıların en zayıf vuruşudur.sersemletmeden başka özelliği yoktur.20 saniyede dolar kesinlikle son olarak buna verilmelidir...

Silah ve Zirhlar

zihinsel savaşçı yavaş olduğu için kesinlikle hafif zırhlar giymeli ve saldırısı zayıf olduğu için ağır darbeli ve + sı yüksek olan çift el silahları kullanmalıdır.bunun dışında kılıç olarak normal saldırı değeri yüksek olan kılıçlar kullanabilirler.

Statü Dagitimi

Benim kullandigim charda Statü dagitimim şöyledir;

Full STR
Full VİT
Full DEX

Aciklama:İlk önce savascinizin STR'sini fulliycekisniz.90 da sona ercek vede bu 29 lvle denk geLir.Sonrada VIT e gidiceksiniz .57 lvl de bu stattüde fullencektir.
Daha sonrada dexe verebilirsiniz.
Genelde bütün MMOG oyunlarda bu kurallar benzerdir.

Eğer ilk VIT full giderseniz kolay kolay yatmassiniz ama rakibinizede az vurursunuz ,Zaten gücLü bedeniniz master olucagi icin VIT e fazla ihtiyac kalmiyor.Onun icin STR full olmasi daha iyidir.

Püf noktalar!!!

Vs lerde ilk olarak siz baslmaniz icin Büyü hiziniz yüksek olmasi gerekir.Onun icin itemlerinize Sogutma tasi takabilirsiniz.
Ama genelde ziihinseller ,bedensel skillere göre agir oldugu icin ilk olarak baslamak biraz daha zordur.
Krtik ve Delici zihinselin en önemli faktörüdür.Eger krtikle bir ruh vurusu vurabilirseniz yakalasik 4-5k geLebilir.Delicide aynidir.Delici ve Krtik gelirse.Düsünemiyorum
Ruh vursunuz kitaplar ile Masterini Yükseltin.Size cok faydasi olcaktir.
Kesinlikle Agir kilinc kullanin,+Si yüksek olmasi gerekir...
Bedenselin hava kilinci oldugu icin size normal vurusundan biraz daha yüksek vurcaktir.bunu bilesiniz

Takicaginiz itemler
33 lvden sonra +6 üstü Abonoz küpe
15 lvlden sonra +7 üstü Gümüs bilezik
HPli,krtikli,Delicili Kolye,Ayakabi
22 lvlden sonra +6 üstü Demir kask(HP iretimli)

Abonoz küpe:+Bastikca HP verir .hp can damarimiz oldugu icin ona cok ihtiyacimiz var.
Vede Güc veriri güc de STR nize katkida bulunur.
Kimden cikacagi belli olmaz kasarken bi anda cikabilir

Gümüs bilezik:lvli az olmasina rahmen +bastikca HP verdigi cin kulanmaniz gerekir.
20 lvle kadar kestiginiz herhangi bir slotta cikabilir..

vslerde Sirayla vurcaginiz skiller:
Güclü bedeni acariz...
1. Kilinc darbesi
2. Ruh vurusu
3.Sidetli vurus,
4.Güclü vurus
Vs bitene kadar döner durur

Benden bu kadar bu yolla devam ederseniz Daha cok PauSeler yetisir.Ben oyunu biraktim Ama bu yolla siz iyi olursunuz insallah..İstediginiz sorulari sorabilirsiniz..
Lütfen Emeğe saygi Bir yorum yapsaniz yeter...
İyi eglenceler...

ALINTIDIR afro
d0qukan001

MesajKonu: Geri: Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim   C.tesi Haz. 12, 2010 11:51 am

Offf aLAyı Metin2Biz Den alıntı ßen açmıştım Bi alıntıdıR yazsan Fena olmazdı Mad Mad
[TL]AmenRa
Takım Lideri
Takım Lideri

MesajKonu: Geri: Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim   C.tesi Haz. 12, 2010 12:14 pm

Konu Değiştirildi Alıntıdır Yazıldı Smile
http://www.ewomt2.tr.gg
d0qukan001

MesajKonu: Geri: Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim   C.tesi Haz. 12, 2010 12:30 pm

Thank you Very Happy
SpRaY

MesajKonu: Geri: Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim   C.tesi Haz. 12, 2010 3:45 pm

Güzel olmuş ama milletin kafasında halla soru var zihinsel mi bedensel mi Very Happy

Savaşcı [ZİHİNSEL]Gelişim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AY SAVAŞCISINI İZLEYEBİLCEZZZ
» Lev Tolstoy - Savaş Ve Barış
» Kendi Savaşçını oluştur!
» Gelişmiş mesaj editörü
» Romantizm ÖzeLLikLeri ve TemsiLciLEri